0
SEPET
Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Merhaba
Orası Dünya Mı?

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre kuru dondurmamız astronot’la tanışmak üzeresiniz. Öyleyse şimdi, serüveni birkaç yüz ışık yılı uzaklığa dayanan hikayemizden bahsetme zamanı.
Alışılmışın Dışında: Kurutulmuş Dondurma
Kechy Gurme, alışılmışın dışına çıkarak geleneksel Türk dondurmasını uzay boşluğuna taşıdı. %100 keçi sütü ve %100 doğal salepten ürettiği eşsiz dondurmalarını, özel freeze dry teknolojisi ile sıvı formundan arındırarak kurutulmuş dondurmalar üretti. Hem de hiçbir katkı maddesi kullanmadan. Üstelik yaz – kış demeden gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bu sağlıklı atıştırmalıklar normal dondurmalara göre 3 kat daha besleyici.
Neden Freeze Dry Teknolojisi?
Doğaya, insana ve de insan sağlığına olan saygımız her şeyden öte özel bir konumda. İşte tam da bu nedenle dondurmalarımızı olabilecek en kaliteli şekilde kurutmak istedik. Sıradan ısıl işlemler yerine; besin değerini %97 oranında koruyan, tat ve aroma kaybını yalnızca %3 düşüren bir teknoloji ile yola çıkma kararı aldık. Böylece kuru dondurmalarımız aynı ağırlıktaki dondurmalara göre 3 kat daha besleyici bir forma kavuştu. Aynı zamanda bu yöntemle ürünümüzün raf ömrünü de uzatarak istediğiniz zaman açıp yiyebileceğiniz ve ambalajlı halde istediğiniz kadar muhafaza edebileceğiniz bir kolaylık sağladık. Üstelik oda sıcaklığında ve herhangi bir soğuk ortama gerek duymadan...
%300 Daha Besleyici
Dondurmalarımızın içeriği söz konusu olduğunda sizleri usta sanatçılarımızla tanıştırmak gerekir. Onlar, Ermenek’in Çatalbadem köyünde gezinen ve tükettiği taze otlarla her gün taze süt veren keçileri. İşte elde ettiğimiz bu süt dondurmalarımızda ki eşsiz lezzetin ve doğallığın kaynağı. Şimdi ise Kechy Gurme Astronot ile %100 keçi sütü içeren dondurmalarımız 3 kat daha besleyici. Bunun yanı sıra içeriğinde trans yağ asitleri, BHA – BHT, yapay tatlandırıcı, koruyucu vb. katkı maddelerinden tamamen uzakta sağlıklı bir besin deposu. Öyle ki barındırdığı bu özellikler itibari ile biz Astronot’a atıştırmalık değil, sıradanlıktan uzak bir sağlıklı atıştırmalık diyoruz.
İster Uzayda, İster Evde
Alışılmışın dışına çıkmak istediğiniz her an astronot sizinle beraberdir. İster evinizde keyifli bir akşamınıza eşlik etsin, ister kamp yaparken odun ateşi eşliğinde ortama lezzet katsın, ya da isterseniz sonu uzaya çıkan yolculuklarınızda yanı başınızda olsun. Üstelik oda sıcaklığında muhafaza ederek hiçbir saklama sorunuyla da karşılaşmadan.
Şimdi Bir Astronot Olup Kurutulmuş Dondurmaları Keşfe Çıkma Zamanı!
5 farklı ürün çeşidi ile 5 farklı astronot deneyimi sizi bekliyor.