0
SEPET
Sepetinizde ürün bulunmuyor.

KECHY GURME

Geleneksel Türk dondurmasını, tüm kodlarına sadık kalarak yeniden yorumlamak istedik. Kechy’i adını söyleyemeyeceğiniz katkı maddelerinden sakınarak, tamamen doğal ürünlerle hazırladık. Damak tadına ve doğal beslenmeye önem verenler ve çocuklarının yediği her ürünün prospektüsünü dikkatle inceleyenler için Kechy’i, %100 keçi sütü ve Torosların endemik bitkisi salepten ürettik.

Kechy Gurme, zahmetin emekle yoğrulduğu bir marka. En masum atıştırmalıklardan sayılan dondurmayı, bir laboratuvar ürününe çevirmeme gayretimizi anlatmak için biz kısaca"Çünkü Dondurma" dedik.

image-34
image-35
ÇİLEK

Enfes keçi sütü dondurmasında, bu sefer stres ve kaygıyı azaltan çilek başrolde. Özel sera ve çiftliklerde mevsimine uygun şartlarda yetiştirilen çilekler tek tek toplanarak Kechy lezzetleri için hazırlanıyor. Bu nedenle sınırlı sayıda üretilen Kechy Gurme Çilek, lezzeti kadar besleyici bir ürün. Yüzde yüz keçi sütü ve mevsim çileği ile hazırladığımız Kechy Gurme Çilek, özellikle çocuklar için düşündüğümüz bir dondurma olmakla beraber her yaşta içindeki çocuğu koruyanlar için de bir tutku.

SADE

Kechy, rafine tatlarla kendini şımartmak isteyenler için tüm sadeliği ve doğallığıyla sadece keçi sütünden üretildi.

Kechy Gurme, adını söyleyemeyeceğiniz tozlar, sıvılar ve kimyasallar içeren bir laboratuvar ürünü değildir. Çünkü, içeriğimiz söz konusu olduğunda oldukça seçici davranıyoruz. Doğanın bize sunduklarıyla yetinmekle kalmıyor, bize sundukları arasından en iyilerini seçiyoruz. Bu nedenle Kechy’i, tüm katkı maddelerinden sakınarak, sadece keçi sütüyle üretiyoruz. Kechy’nin geleneksel kıvamını yakalayabilmek için sadece yaylalarda yetişen doğal salep orkidesini kullanıyoruz.

DOĞA

Dondurmayı, gerçek bir dondurma yapan şey hiçbir zaman sadece süt ve buz olmadı. Doğru tat, doğru kıvam hatta doğru karışımlar bizim için, yeni lezzetlere ulaştıran, gastronomik sanatlara evrilen bir yolculuğa dönüştü. İşte doğayı yeniden keşfetme arzumuz, gastronomi ve kusursuzluğa olan tutkumuzla, Kechy Gurme Doğa’yı yarattık. Ceviz, bal, zencefil, tarçın, karabiber ve ginseng... Yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılan tüm bu ürünler bugün en keyifli formda bir araya geldi. Her ne kadar şifa reçetesi gibi görünse de biz buna hazzın doğallığı diyoruz. Üstelik yine yüzde yüz keçi sütü ve doğal salep farkıyla...

BİTTER

Gerçek bitter keyfi, gerçek dondurmayla birleşince ortaya kışkırtıcı bir lezzet çıktı. Hem bu kadar keyif veren hem de bu kadar sağlıklı kaç atıştırmalık var ki? Yedikten sonra pişmanlık hissi duymayacağınız ve daha da iyisi çocuklarınıza da güvenle yedirebileceğiniz Kechy Gurme’nin içeriğine “gerçek dondurma” vaadini destekleyen, son derece zengin bir doğal mucize daha eklendi: Bitter Çikolata” Katkı maddesi içermeyen bitter çikolata, yüzde yüz keçi sütüyle buluştu ve ortaya Kechy Gurme Bitter çıktı.

image-36
image-37
FISTIK

Kechy Gurme Dondurma, Antep fıstığı severlere benzersiz bir şölen vaad ediyor. %100 keçi sütü ve gerçek Antep fıstıklarının muhteşem dengesi ile Kechy Gurme, tüketicilerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Geleneksel Türk dondurması hiçbir zaman sıradan bir hızlı tüketim ürünü olmadı. Yüzyıllar içerisinde oluşan bu muhteşem lezzeti, fıstıkla harmanlayacaksanız titiz bir çalışma sürecini göze almalısınız. Kör tadım deneylerini kapsayan AR-GE çalışmaları, Türk tüketicisinin damak tadına dair yapılan saha araştırmaları ile bir inovasyon mucizesi olarak ortaya çıkan Kechy Gurme Fıstık, gurmeler için gerçek bir harmoni sunuyor.

STEVIA

İlave "0" şeker ile Stevia, sağlıklı yaşamı desteklemek için özenle üretildi. Stevia Dondurmada yer alan prebiyotikler, insan vücudunda bulunan probiyotik bakterilerinin çoğalmasını teşvik ederek insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ve destekleyen kalorisiz bitkisel bileşenlerdir. Ayrıca Stevia'da yer alan liflerin; kalp rahatsızlıkları, obezite, kan problemleri, diyabet, kanser türleri üzerinde tedavici edici ve tedaviyi destekleyici etkileri bulunmaktadır. Lifler, kemikteki mineral emilimini destekleyerek, kemiğin gelişimi ve yapısını olumlu yönde etkilemekte, kandaki kolesterol düzeyini düşürmekte, hipertansiyonu baskılayarak kan basıncını düzenlemekte, hacim artışı sağlayarak vücutta tokluk hissi oluşturmakta ve enerji düzeyini dengelemektedir.

Sınırlı sayıda üretilen, tadı ve kıvamını keçi sütü ve salepten alan Kechy, sizi, özel bir lezzet yolculuğuna çıkarmak için altı ürün çeşidiyle burada.