0
SEPET
Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kalite, Helal Ve Gıda Güvenliği Politikası

Kechy Gıda A.Ş. güvenli gıda zinciri kapsamında keçi çiftliğinden dondurmaya kadar güvenli gıda üretiminin yapılmasını sağlayacaktır. Keçi sütünü temin ettiği çiftliklerde ve dondurma işletmesinde, yasalara ve evrensel değerlere uymayı, çevreye ve doğaya duyarlı olmayı, teknoloji ve insan kaynaklı olarak,  inançlarımıza uygun, güvenli, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli, helal üretim yapmayı, Kalite, Çevre, İSG ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi, çalışanların ve çalışan temsilcilerinin danışma ve katılımını sağlamayı, işle ilgili yaralanma ve sağlığın bozulmasının önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarının sağlanmasını, tehlikeleri ortadan kaldırmayı ve İSG risklerini azaltmayı ana hedef olarak  benimsemiştir.

Çevre performansının arttırılması için çevre yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini, çevrenin korunmasını ve çevre kirliliğinin önlenmesi için gerekli olan faaliyetleri de bu hedefler arasında bulunduran firmamız, her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Amacımız; ürün kalitesinden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli iyileştirme prensibine dayalı, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz; müşterisine güven veren, sağlıklı, hijyenik dondurma üreticisi olmaktır.