0
BASKET
There are no products in your cart.

KECHY GURME

Geleneksel Türk dondurmasını, katkı maddelerinden uzak ve tamamen doğal bileşenlerle hazırladık. Kechy Gurme olarak, damak tadına ve sağlıklı beslenmeye önem verenler için %100 keçi sütü ve Torosların endemik bitkisi salepten ürettiğimiz dondurmalar sunuyoruz.

Dondurmayı en saf haline getirme çabamızı, kısaca "Çünkü Dondurma" sloganıyla ifade ediyoruz. Bu, dondurmanın doğal bir atıştırmalık olması gerektiğine olan inancımızı yansıtıyor.

Çocukların tükettiği her ürünün içeriğine dikkat eden ve doğal bileşenlere önem veren tüketicilerin karşısına güvenilir bir seçenek olarak çıkıyoruz. Kechy Gurme olarak, geleneksel Türk dondurmasını modern bir şekilde yorumlayarak, sağlıklı ve lezzetli bir alternatif sunuyoruz.

kechygurmepage1
kechygurmepage2
STRAW BERRY

Mevsimine Uygun Toplanan Çilekler ile Mutluluğu Keşfedin!

Enfes keçi sütü dondurmasında, bu sefer stres ve kaygıyı azaltan çilek başrolde. Mevsimine uygun şartlarda yetiştirilen çilekler tek tek toplanarak Kechy Gurme, lezzetleri için özenle hazırlanıyor. Bu nedenle sınırlı sayıda üretilen Kechy Gurme Çilek, hem lezzetiyle hem de besleyici özelliğiyle öne çıkıyor. Kechy Gurme Çilek, çocuklar için eşsiz bir lezzet sunarken, içindeki çocuğu koruyanlar için de bir tutku haline geliyor.

PLAIN

Saflığı ve Doğallığı Keşfedin!

Kechy Gurme Sade; kendini şımartmak isteyenler için sadeliği ve doğallığıyla sadece keçi sütünden üretiliyor. Rafine tatların peşinde olanlar için en doğal seçeneği sunan Kechy Gurme, içeriğinde tozlar, sıvılar ve kimyasallar içermez. Doğanın bize sundukları arasında en iyilerini seçmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm katkı maddelerinden kaçınarak dondurmaları sadece keçi sütüyle üretiyoruz. Kechy Gurme’nin geleneksel kıvamını elde etmek için ise yaylalarda yetişen doğal salep orkidesini tercih ediyoruz.

NATURE

Karabiber, Ginseng, Bal, Tarçın ve Zencefilin Şifasını Keşfedin!

Doğru tat, doğru kıvam ve doğru karışımlar, bizi gastronomik sanatlara dönüşen bu yolculukta yeni lezzetlere ulaştırdı. Bu nedenle, doğayı yeniden keşfetme arzumuz ve gastronomiye olan tutkumuzla Kechy Gurme Doğa"yı yarattık. Ceviz, bal, zencefil, tarçın, karabiber ve ginseng gibi yüzyıllardır alternatif tıpta kullanılan tüm bu doğal ürünler, bugün en keyifli formda bir araya geliyor. Üstelik, %100 keçi sütü ve doğal salep ile hazırlanan Kechy Gurme Doğa, bu lezzet yolculuğunda bir adım öne çıkıyor.

DARK

Eşsiz Bitter Çikolata Hazzını Keşfedin!

Kechy Gurme"nin içeriğine eklenen son derece zengin bir doğal mucize daha var: Bitter Çikolata. Katkı maddesi içermeyen bitter çikolata, %100 keçi sütüyle buluşarak Kechy Gurme Bitter çikolatasını ortaya çıkarıyor. Bu durum da gerçek dondurma vaadini destekleyen bir lezzet deneyimi sunuyor. Gerçek bitter lezzeti, gerçek dondurmayla bir araya geldiğinde ortaya lezzet dolu bir tat çıkıyor.

kechygurmepage3
kechygurmepage4
PEANUT

Antep Fıstıkları ile Gerçek Harmoniyi Keşfedin!

Kechy Gurme Dondurma, Antep fıstığı tutkunlarına eşsiz bir deneyim vadediyor. %100 keçi sütü ve Antep fıstıklarının muhteşem dengesiyle Kechy Gurme, tüketicilere benzersiz bir lezzet sunuyor. Kör tadım deneylerini içeren AR-GE çalışmaları ve Türk tüketicisinin damak tadını anlama amacıyla yapılan saha araştırmaları, Kechy Gurme Fıstık"ın ortaya çıkmasını sağladı. Kechy Gurme Fıstık, gurmeler için gerçek bir harmoni sunan titiz bir çalışmanın ürünüdür.

STEVIA

İlave Şekersiz Stevia ile Hafifliği Keşfedin!

İlave "0" şeker içeren Stevia, sağlıklı yaşamı desteklemek için özenle üretildi. Stevia’nın içerisinde yer alan prebiyotikler, insan vücudundaki probiyotik bakterilerinin çoğalmasını teşvik ederek insan sağlığını olumlu yönde etkileyen kalorisiz bitkisel bileşenlerdir. Ayrıca Stevia"da bulunan liflerin; kalp rahatsızlıkları, obezite, kan problemleri, diyabet ve kanser türleri üzerinde tedavici ve destekleyici etkilere sahip olduğu bilinmektedir.

kechygurmepage5

Sınırlı sayıda üretilen, tadı ve kıvamını keçi sütü ve salepten alan Kechy, sizi, özel bir lezzet yolculuğuna çıkarmak için sekiz ürün çeşidiyle burada.