0
عربتي
لا توجد منتجات في سلة التسوق الخاصة بك.

KECHY GURME
ASTRONOT

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre, kuru atıştırmalığınızla tanışmak üzeresiniz. Öyleyse, şimdi uzaydan esinlenen bu serüveni biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?
غير عادي: آيس كريم مجفف
Kechy Gurme olarak geleneksel Türk dondurmasını alışılmışın dışına çıkararak uzay boşluğuna taşıdık. %100 keçi sütü ve %100 doğal salepten ürettiğimiz eşsiz dondurmalarımızı, özel freeze dry teknolojisiyle sıvı formundan arındırarak kurutulmuş dondurmalar ürettik. Üstelik, yaz-kış demeden gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz bu sağlıklı atıştırmalıklar, normal dondurmalarla karşılaştırıldığında 3 kat daha besleyicidir.
لماذا تقنية التجفيف بالتجميد؟
Sıradan ısıl işlemler yerine; besin değerini %97 oranında koruyan, tat ve aroma kaybını sadece %3'e düşüren bir teknolojiyle yola çıktık. Böylece kuru dondurmalarımız, aynı ağırlıktaki dondurmalarla karşılaştırıldığında 3 kat daha besleyici bir forma dönüştü. Ayrıca bu yöntemle ürünümüzün raf ömrünü uzatarak istediğiniz zaman açıp yiyebileceğiniz ve ambalajlı halde istediğiniz kadar muhafaza edebileceğiniz bir kolaylık sağladık.
nedenkechy3_copy
300٪ أكثر مغذية
Kechy Gurme Astronot ile %100 keçi sütü içeren dondurmalarımız 3 kat daha besleyicidir. Ayrıca içeriğinde trans yağ asitleri, BHA – BHT, yapay tatlandırıcı ve koruyucu vb. katkı maddelerinden tamamen uzaktır. Bu özellikleriyle biz Astronot'a atıştırmalık demiyoruz, sıradanlıktan uzak bir sağlıklı atıştırmalık diyoruz.

Şimdi Bir Astronot Olup Kurutulmuş Dondurmaları Keşfetme Zamanı!
Astronot deneyimi 5 farklı ürün çeşidiyle sizi bekliyor.
ast3
Astronot deneyimi 5 farklı ürün çeşidiyle sizi bekliyor.