0
عربتي
لا توجد منتجات في سلة التسوق الخاصة بك.
Astronot AtıŞtırmalıkların Hikayesi Nedir?
Ermenek’in Çatalbadem köyünde gezinen keçileri, Kechy Gurme Dondurma’nın en nadide ustaları. Öyle ki ustalarımızdan elde ettiğimiz bu %100 doğal keçi sütü bize geleneksel Türk dondurmasının ilhamını verdi. Biz ise aldığımız bu benzersiz ilhamı, inovatif yaklaşımlarla buluşturarak Kechy Gurme Astronot’u ürettik. Sonu uzaya doğru çıkan yolculuğumuzun hikayesi ise; “Bir dondurma hep erimeli mi? Erimeden de tüketmeli” felsefesi ile başladı. Çünkü dondurma, yeni bir form kazanmalıydı. Tam da bu noktada bir ileri dönüşüme adım atarak freeze dry metodunu keşfettik. Böylece Kechy Gurme’nin birbirinden farklı harmonileri sıvı formundan arındırıldı ve kurutulmuş dondurmalara dönüştürüldü.
Astronot Atıştırmalıklar Nedir? Nasıl Üretilir?

Kechy Gurme Dondurma’lar, freeze dry metodu ile besin değerleri korunarak Astronot Atıştırmalıkların formuna dönüştürülür.

Astronot Atıştırmalıklar Kurutma İşleminde Freeze Dry ve Isıl İşlem Teknolojisinin Farkı Nedir?
Isıl işlemlerde gıdalar yüksek sıcaklığa maruz kalırlar. Bu nedenle aromasını, kokusunu, rengini, besin değerini, vitaminlerini ve şeklini büyük oranda kaybederler. Freeze Dry metodu ile kurutulan gıdalar ise %97 oranda korunarak kurutulur.

Atıştırmalıkların Raf Ömrü Ne Kadardır?
Freeze Dry metodu ile ürünümüzün raf ömrünü de uzatarak tüketicilerimizin istedikleri zaman açıp yiyebilecekleri ve hava almayacak şekilde kapatıldığı halde istedikleri kadar muhafaza edebilecekleri bir kolaylık sağladık. Üstelik oda sıcaklığında ve herhangi bir soğuk ortama gerek duymadan...

Astronot Atıştırmalıklar Glutensiz midir?

Evet, tüm ürünlerimiz glutensizdir. Bu nedenle çölyak tedavisi gören ve gluten intoleransı olan bireyler ürünlerimizi rahatlıkla tüketebilmektedir.

Çocuklar Tüketebilir mi? Her Yaş Grubu için Uygun mudur?

Astronot Atıştırmalıklar her yaş grubu için uygundur. Şimdi bir astronot olup atıştırmalıkları gönül rahatlığıyla keşfe çıkabilirsiniz.

Astronot Atıştırmalıklar Nasıl Tüketilmelidir?

İster evinizde keyifli bir akşamınıza eşlik etsin, ister kamp yaparken odun ateşi eşliğinde ortama lezzet katsın ya da isterseniz sonu uzaya çıkan yolculuklarınızda yanı başınızda olsun. Astronot Atıştırmalıklar doğrudan tüketime her an her yerde hazırdır.

Astronot Atıştırmalıklar da %100 Keçİ Sütünden mİ Üretİlmİştİr?

Astronot Atıştırmalıkları %100 keçi sütü ile üretiyoruz. %100 keçi sütü ve %100 doğal salepten ürettiğimiz eşsiz atıştırmalıklarımızı, özel freeze dry teknolojisi ile sıvı formundan arındırarak kurutulmuş atıştırmalıklara dönüştürüyoruz. Üstelik bu sağlıklı atıştırmalıkları yaz-kış demeden gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Kalorisi Nedir?

Her ürünümüzün kalorisi farklıdır. Bir pakette bulanan 30 gram kalori değerleri aşağıdaki gibidir.

Astronot Atıştırmalıklar Sade kalori değeri: 123 kcal

Astronot Atıştırmalıklar Bitter çeşidinin kalori değeri: 127 kcal

Astronot Atıştırmalıklar Çilek çeşidinin kalori değeri: 129 kcal

Astronot Atıştırmalıklar Antep Fıstık çeşidinin kalori değeri: 133 kcal

Astronot Atıştırmalıklar Doğa çeşidinin kalori değeri: 128 kcal

Astronot Atıştırmalıklar Helal midir?

Evet, tüm ürünlerimiz helaldir. Ürünlerimizde domuz yağı ve domuzdan elde edilen hiçbir katkı maddesi yoktur.